Rychle najdi : vše () | chaty, chalupy (2) | na prodej (2)

» O společnosti

O společnosti

Ing. Monika Hujerová, BA - realitní kancelář je rodinná realitní kancelář s individuálním přístupem ke všem klientům. Každou naši nemovitost známe, zásadně nenabízíme a nekopírujeme nemovitosti z jiných realitních servrů bez vědomí majitele, jako to činí jiné realitní kanceláře. Společnost byla zapsána Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 16819, IČ 25948881, sídlo Podlevín 79, 50901  Nová Paka.

U nás máte jistotu, že o své peníze nepřijdete, dodržujeme etický kodex a dbáme na naše dobré jméno jehož základnu budume již od r. 1993. Máme 15ti letou zkušenost z oboru realitní činnosti. Prodáváme nemovitosti zahraničním klientům se kterými komunikujeme anglicky, event. německy.

Působíme zejména v oblasti  Podkrkonoší, Krkonoš, Trutnovska a Jičínska.

Nyní nově pro své klienty poskytujeme v rámci zprostředkovatelské činnosti i služby Home staging (čti houm stejdžing).

Home Staging (britská angl. House Doctoring), česky volně přeloženo jako “vyšperkování nemovitosti" za účelem vyššího zisku, je příprava soukromé nemovitosti na prodej nebo pronájem ještě předtím, než se objeví na trhu. Home staging je umění vytváření dokonalé nálady a rovnováhy uvnitř nemovitosti, umění „prvního dojmu“, home staging učiní váš dům světlejším, čistějším, více láskyplným. Cílem Home Staging-u je dosáhnout toho, aby se nemovitost jevila co nejatraktivnější pro co největší počet potenciálních zájemců a aby se tím pádem prodala nebo pronajala v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu. Narozdíl od toho, co by si mohla většina lidí myslet, Home Staging je něco více než běžná příprava nemovitosti na prodej.

Home Stager – čte se (houm stejdžr) volně přeloženo jako mistr umění úprav bytových interiéru nebo konzultant v oboru Home Staging . Ing. Monika Hujerová je absolventkou studia Home staging vedeným prvním profesionálním Home stagerem v ČR pí Jitkou Kobzovou (Akademie Home Staging).

 

 

 

 


Datum aktualizace : 05.08.2020

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky