Rychle najdi : vše ()

» Home staging

Home staging

Home Staging pomůže s prodejem vaší nemovitosti

 

Pokud chcete, aby vaše nemovitost měla oproti ostatním navrch a neztratila se v záplavě inzerátů, je pro vás Home Staging to pravé. Při minimálních nákladech dosáhnete výrazného efektu, vaše investice se vám rozhodně vyplatí.

Boom, kdy se prodávaly nemovitosti v podstatě samy a za předražené ceny je již zřejmě nenávratně pryč. Provedení Home Stagingu zvyšuje atraktivitu vaší nemovitosti pro zájemce a urychluje její prodej nebo pronájem.

 

Home Staging je specializovaná služba, při které se nemovitost připraví k prodeji nebo pronájmu a je následně profesionálně prezentována na trhu realit. Vznikl v 70.letech 20.století v USA a dále se šíří a stává se populárním v dalších zemích. Nejedná se o typický bytový design, ale o součást realitní činnosti při prodeji nebo pronájmu. Jedná se o zatraktivnění pro zájemce a pro finanční výnosnost prodávajícího. Nemá ale nic společného se samotným stavem nemovitosti po její stavební nebo funkční stránce.
Cílem této služby je vyhovět zúčastněným na všech stranách – prodávajícímu v možnosti získat za svou nemovitost více finančních prostředků, realitní kanceláři vyšší provizi za zprostředkování a kupujícímu vyhovět ve snaze najít nemovitost, která ho zaujme. A to vše v kratší době.

Tuto službu může využít sám prodávající nebo realitní kancelář s cílem dosáhnout tří kritérií:
- atraktivnost pro široký okruh zájemců
- získání nejvyšší ceny
- uskutečnění prodeje nebo pronájmu v co nejkratším čase.

Home Staging se snaží vzhledem k současnému majiteli a jeho charakteru a stylu o odosobnění vzhledu interiérů, rozhodně se ale nejedná o vytvoření sterilního prostředí. Cílem je připravit nemovitost tak, aby si zájemce nepřipadal jako na návštěvě u někoho cizího, ale aby si dokázal představit, že v těchto prostorách bude žít on i celá jeho rodina. Dává kupujícímu možnost vidět dům samotný bez rušivých dojmů k životu předchozích majitelů – různé osobní a upomínkové věcí, sbírky a předměty o osobitém vkusu.

Prostor má být po zásahu neutrální a co nejpřitažlivější. Především musí vyniknout funkčnost bytu, který by měl vypadat podobně jako hotelový pokoj, tedy čistý, světlý, prostorný a s minimem nábytku, zbavený veškerých přebytečných věcí, barvy a doplňky sladěné. Nelze ovšem říct, že stačí byt pouze uklidit, či že je naopak třeba nákladně renovovat. Prostor by měl při prodeji vypadat velmi uklizeně, mít umytá okna, čisté zdi, příjemné osvětlení. Nezáleží přímo na vzhledu nábytku a samotných předmětů, ale jde o příjemnou náladu a první dojem. A s tím vším jsme vám schopni pomoci.

 

Součástí služby Home Staging je také profesionální prezentace. Cílem je vyzdvihnout přednosti nemovitosti a představit ji zájemcům. Jedná se o styling interiéru pro pořízení fotografií s využitím současného nábytku a doplňků, případně jejich doplnění nebo zapůjčení bez velkých investic. Úkolem je vystačit si ideálně pouze s tím, co váš byt nabízí. Investice do této služby s ohledem na rychlejší a výhodnější prodej nebo pronájem se vyplatí, dokáže zvýšit tržní hodnotu a vložené peníze se rozhodně vrátí.

V případě, že byste měli zájem zároveň i o vlastní realizaci navržený úprav vyplývající ze služby Home staging, zpracujeme vám předběžný rozpočet a tuto službu si u nás můžete specielně samostatně objednat. Pokud máte čas na realizaci doporučených úprav, bude pro vás výhodnější využít vlastních sil.

Pokud se rozhodnete realizovat prodej vaší nemovitosti přes naši realitní kancelář, máte služby HOME STAGING od nás ZDARMA!!!

Home staging si můžete objednat i jako samostatnou službu!!!

 

Využijte našich znalostí Home Stagingu pro úspěšný, rychlý a výnosný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti.

Zjistíme od Vás  základní informace o Vaší nemovitosti: kde se  nachází, její velikost a stáří, v jakém je stavu, za jakou cenu ji chcete prodat, zda je již v nabídce na realitním trhu, jak dlouho a zda o ni již někdo projevil zájem. Poté si s Vámi dohodneme termín na základní HomeStaging.

 Konzultace – rozsah 2 hodiny

Nejdříve vám stručně vysvětlíme celý proces Stagingu, jaké výhody přináší Home Staging  při prodeji nemovitostí a běžné zásady provádění Stagingu.

V průběhu této dvouhodinové konzultace začne  konzultantka provádět úpravy a změny v jednotlivých místnostech a průběžně Vám bude sdělovat další tipy a rady, jaké úpravy budou mít největší efekt a nejlépe zapůsobí na zájemce o koupi Vaší nemovitosti.

Navrhované úpravy se můžete rozhodnout buď provést sami, nebo tyto změny může po dohodě s Vámi provést konzultantka. Zda je provede v ten samý den, nebo jestli si s Vámi domluví jiný termín, bude záležet mimo jiné na celkovém stavu vaší nemovitosti.

Pokud konzultantka dokončí Staging ten samý den, bude Vám účtována sazba 1 000 Kč za každou další hodinu po uplynutí prvních dvou hodin základní konzultace.

V případě, že nebude možné provést staging během jednoho dne – z důvodu stěhování nábytku, dodání potřebného vybavení apod., konzultantka se s Vámi dohodne na konečné ceně za další práce.

Po první konzultaci a provedení základního HomeStagingu okamžitě sami uvidíte změny, které na potenciální zájemce o koupi Vaší nemovitosti při jejich první návštěvě udělají dobrý první dojem a pomohou jim představit si, že by právě tady chtěli bydlet.

Základní Home Staging =  2 hodinová konzultace 2900,- Kč

Dodatečné služby spojené s Home Stagingem:

  • Tipy a rady, kde výhodně nakoupit bytové doplňky nebo nábytek. Po dohodě s klientem může konzultantka vybraný nábytek a doplňky zakoupit sama.
  • Kontakty na spolehlivé řemeslníky, kteří pro Vás mohou provést drobné opravy
  • Fotografie pro inzerci v profesionální kvalitě. Účelem HomeStagingu je profesionální prezentace nemovitosti k prodeji. Pokud po dokončení Stagingu budete mít zájem o zhotovení fotografií Vaší nemovitosti pro inzerci (pro realitní kanceláře, na internetové stránky, pro noviny) jsme schopní po dohodě s Vámi takovéto fotografie zhotovit. Z každé místnosti  nafotíme 4 fotografie, které upravíme ve speciální počítačová grafice.

 


Datum aktualizace : 07.10.2015

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky